Ставьте like и читайте!

ZELTA STANDARTS. DERMADROP TDA™ MEZOTERAPIJA BEZ INJEKCIJĀM

06.11.2023, 3ade.lv

ZELTA STANDARTS. DERMADROP TDA™ MEZOTERAPIJA BEZ INJEKCIJĀM

MĒS DZĪVOJAM VALSTĪ AR SPILGTI IZTEIKTĀM SEZONĀLĀM ATŠĶIRĪBĀM. TĀ NAV PAT SEZONALITĀTE, DAŽKĀRT PAT DIENAS LAIKĀ VĒROJAMAS TEMPERATŪRAS SVĀRSTĪBAS LĪDZ PAT 10 GRĀDIEM. UN MŪSU ĀDA, GLUŽI TĀPAT KĀ MŪSU GARASTĀVOKLIS, PIEDZĪVO VISUS ŠOS LAIKAPSTĀKĻU PĀRMAIŅU «PRIEKUS». SĀKAS RUDENS, DIENAS KĻŪST ĪSĀKAS UN RĪTI ARVIEN DZESTRĀKI, UN MŪSU ĀDA — SAUSĀKA, SĀK SPRĒGĀT UN DAŽREIZ PAT IEKAIST. TAČU JĀATZĪT, KA PIE VAINAS IR NE TIK DAUDZ VĒSAIS RUDENS, CIK AIZVADĪTĀ KARSTĀ VASARA. KOSMETOLOGI TO SAUC PAR SKAISTUMA SLEPKAVAS VASARU.

 

BIOREVITALIZĀCIJAS EFEKTS

Runājot par ādas kopšanu, nav iespējams definēt universālu pieeju, kopšanu vai ieteikumu. Taču ir procedūras, kas tiek uzskatītas par zelta standartu. Turklāt tās piesaista entuziastus, kuri izvairās no apšaubāmām kosmētiskām procedūrām, kas var radīt augstu risku veselībai. TDA™, no dermatoloģijas viedokļa, tiek uzskatīta par vienu no efektīvākajām un drošākajām, vai drīzāk pat noderīgākajām procedūrām, kas tieši iedarbojas uz šūnu novecošanos.

Vienīgā klīniski pārbaudītā tehnoloģija, kas ļauj ievadīt terapeitiskos un kosmētiskos serumus dziļajos ādas slāņos bez injekcijām — ar skābekļa plūsmas palīdzību.v Zāļu un kosmētisko līdzekļu ievadīšana ar TDA™ ir eleganta un maiga metode, kura iekļūst ādas slāņos un nogādā nepieciešamo preparātu tur, kur tā iedarbība būs visefektīvākā. Lai sasniegtu ātrus un efektīvus rezultātus, agrāk bija nepieciešams izmantot klasiskās injekciju mezoterapijas procedūras. Tagad farmaceitiskie preparāti tiek nogādāti dziļajos ādas slāņos bez sāpēm, injekcijām un ādas bojājumiem ar vācu medicīnas ierīces DERMADROP TDA™ palīdzību, izmantojot skābekļa plūsmu. Rezultātā tas palīdz uzlabot šūnu reģeneratīvo potenciālu.

 

Mēs zinām, ka viss, kas tiek uzklāts uz ādas virsmas, sniedz tikai ierobežotu iedarbību uz ādas dziļākajiem slāņiem — dermu. TDA™ sasniedz šūnu struktūras un ne tikai apgādā tās ar svarīgiem aktīvajiem komponentiem, bet arī veicina oksigenācijas uzlabošanu ilgtermiņā, radot aktīvo vielu depozītus.

Ādas caurlaidības noslēpums slēpjas LP3 nesējvielā, kas ir speciāli izstrādāta DERMADROP un bagātināta ar aktīvajiem komponentiem. Procedūras laikā ar tīru skābekli tiek aktivizēta LP3, atverot epidermas slāņveida struktūru par aptuveni 65%, nodrošinot aktīvo komponentu iekļūšanu ādas dziļākajos slāņos.

Procedūru kursu ieteicams veikt šādos gadījumos: sausa, dehidrēta āda; nelielas un vidēji izteiktas grumbiņas, pigmenta plankumi, tumši loki zem acīm; taukaina āda un akne; biorevitalizācijas efekts ir gandrīz nepamanāms, bet injekciju kursu atkārtot vēl nedrīkst; nepieciešama tūlītēja ekspress kopšana: svarīgs pasākums, pirms fotosesijas, kāzām, atvaļinājuma.

Stresa un sāpju vietā, kas pavada parastās «skaistuma injekcijas», jūs izjūtat tikai patīkamu vēsumu un komfortu.

TDA™ ČETRI SVARĪGI NOTEIKUMI

  • Pieredzējis speciālists individuāli piemeklē ārstniecisko serumu un iedarbības līmeni, ņemot vērā ādas stāvokli.
  • Lai procedūra būtu maksimāli efektīva, ierīces uzgalis tiek izmantots, iedarbojoties uz ādu noteiktos virzienos. Jo lēnāk tiek veikta procedūra, jo rezultāts ir efektīvāks.
  • Tā kā visi komponenti, kas tiks uzklāti uz ādas, iekļūs tās iekšienē, ir ļoti svarīgi rūpīgi sagatavot un attīrīt ādu, lai izvairītos no iepriekšējo produktu palieku iespiešanās dziļāk ādā.
  • Serumi turpina aktīvi darboties četras stundas pēc procedūras: tos nedrīkst noskalot, un jāizvairās no darbībām, kas veicina svīšanu.

Jau pēc pirmās procedūras jūs varēsiet pamanīt pozitīvas pārmaiņas: izlīdzināsies mazās grumbiņas, uzlabosies sejas ovāls, āda izskatīsies mitrināta, poras sašaurinātas, un jebkuras ādas toņa neregularitātes kļūs gandrīz nepamanāmas.

Pateicoties īpašajiem DERMADROP TDA™ kartridžiem, procedūru var veikt rokām, nagiem un galvas matainajai daļai. Uzkrājošais efekts nodrošina ilgstošu ādas stāvokļa uzlabošanos, paātrina metabolismu, stimulē jauna kolagēna ražošanu un palielina elastīna veidošanos.

PIESAKIES PROCEDŪRAI:

 

Skaistuma Industrija S9 Rīga, Dzirnavu iela 92 | 371 20144440

s9.lv @skaistuma_industrija_s9

 

Oficiālais izplatītājs Baltijas valstīs — Baltic Lasers Estonia,

Tallinn 10152, Raua 36-5 | 372 5555 2960

sales@baltic-lasers.eu baltic-lasers.eu

komentāri