Ставьте like и читайте!

Žurnāla BEAUTY CLOUD 11. numurs pārdošanā jau no 21. marta

16.03.2020, 3ade.lv

Žurnāla BEAUTY CLOUD 11. numurs pārdošanā jau no 21. marta

Žurnāls iznāk 4 reizes gadā. Katra numura sagatavošana aizņem 3 mēnešus. Lielāko daļu publikāciju ir sarakstījuši ārsti un speciālisti. Šādai redakcijas izvēlei bija objektīvs pamatojums. Pilnvērtīga raksta tapšanai žurnālā, ārstam nepieciešama apmēram nedēļa... burtiski 2–3 stundas dienā, lai ieskicētu tēmu, sastādītu plānu, izveidotu melnrakstu, visu pārdomātu, uzrakstītu, pārrakstītu vēlreiz un pārlasītu, pārliecinātos par savu objektivitāti un precizitāti formulējumos ... un atkal pārlasītu. Reizēm, man pašai nepieciešams pat vēl vairāk laika, jo es neesmu ārsts. Lai gan šajā jomā strādāju jau 8 gadus. Gatavojot materiālus vienam rakstam, es intervēju, pētu iesniegtos materiālus, zinātniskos darbus, protams, lasu dažādas kolēģu publikācijas un saprotu, ka kāds reiz ir uzrakstījis labu rakstu, taču pieļāvis kļūdiņu... un nu jau 10 gadus šī kļūdiņa ceļo no raksta uz rakstu... Un cik gan daudz mītu un fabulu rodas... Tāpēc katrs teksts līdz pat punktam teikuma beigās, attēliem un apakšvirsrakstiem tiek saskaņoti ar ārstiem. Bet pēc tam - tulkošana, teksta korekcija un atkal saskaņošana.

Jūs, iespējams, nebūsiet vienisprātis ar mūsu žurnāla autoru nostāju, taču varat būt pilnīgi pārliecināti, ka mēs esam ļoti prasīgi pret savu darbu un rezultātu.

Katrs nākamais Beauty Cloud žurnāla numurs man ir kārtējais šoks. Gatavojot šo numuru, es uzzināju, ka PRF nav plazmoterapija, kā dēvē procedūras pat paši kosmetologi. Kolagēnu nevajag dzert tukšā dūšā, lasot lūgšanas. A un E vitamīni var kalpot kā ierosinātāji onkoloģiskajām saslimšanām. Ka zobu pastu, pēc zobu tīrīšanas nevajag izskalot, bet gan vienkārši izspļaut...un arī to, ka es esmu skinny fat...

Vēlreiz pārliecinājos, ka fotogrāfija pasē nemaz nav tik briesmīga kā iespēja nonākt kosmetologa - barbara rokās, kurš ir tāls no estētikas, tātad arī no estētiskās medicīnas. To, ka diezgan bieži filleru fragmenti paliek audos daudz ilgāk, nekā norādījis ražotājs - tos var just pat pēc diviem vai trim gadiem. Ka "skaistuma pilināmās sistēmas" būtu jāuzskata par Darvina dabiskās atlases komerciālu instrumentu...

Neviens nevar precīzi atcerēties, kādā pētījumā un kad tika norādīts par tās lietderību, taču šo informāciju aizrautīgi izplata gan eksperti, gan sarkanvīna piekritēji. Bet viena alkohola deva dienā, salīdzinot ar nulli, palielina veselas slimību grupas risku par pus procentu, bet divas devas, salīdzinot ar nulli - jau par septiņiem procentiem.

Izrādījās, ka tie, kas katru dienu lieto C vitamīnu vai ikdienā to uzņem ar pārtiku, gandrīz nejūt kosmētikas iedarbību, kuras sastāvā ir šis vitamīns. Bet cilvēkiem, kuriem C vitamīns kaut nedaudz iztrūkst, norāda uz izteiktu efektu.

Tagad es zinu, ka brīvie radikāļi nav nekādi briesmoņi, kā par tiem runā.  Organismam tie vajadzīgi noteiktā daudzumā, jo īpaši, lai uzturētu normālu imunitāti un iznīcinātu kaitīgās baktērijas un vēža šūnas.

Jūs varat man neticēt... Bet Jūs varat uzrunāt jebkuru ārstu no žurnāla un viņš būs priecīgs turēt doto vārdu. Saku to pilnīgi droši!

Šis ir pārsteidzoši interesants žurnāla numurs. Vēl ļoti daudz palika ārpus šī žurnāla lappusēm. Bet tuvojas maijs...žurnāla vasaras numurs. Rakstiet savus jautājumus – mēs lieliski esam sastrādājušies. Katrā gadījumā, daļai jautājumu par pusaudžu ādu, uz kuriem atbildēja gerontologs un dermatologs, ierosinātāji bijāt tieši jūs - sociālajos tīklos.

Tātad, lūk, ko es vēlos teikt... Izvēle ir jūsu rokās, mūsu viedie lasītāji. Bet mēs jūs informēsim un pastāstīsim pašu pikantāko, pašu interesantāko un pašu patiesāko!

Savā repertuārā ar jums bija žurnāla Beauty Cloud redaktore, Almaza Pirha & Co

 

Visērtāk ir abonēt! Sūtiet vārdu «Abonements» uz info@3ade.lv un mēs ar Jums sazināsimies!
Abonementa cena 4 numuriem - 24 EUR. 

 

 

 

komentāri