Ставьте like и читайте!

Žurnāla «Dolores» galvenā redaktore Marina Novikova: «Kultivējiet individualitāti!»

11.12.2017, Almaza Pirha

Žurnāla «Dolores» galvenā redaktore Marina Novikova: «Kultivējiet individualitāti!»

Ik sezonu zīmoli pārsteidz mūs ar arvien radošākām aktualitātēm, faktūrām un frizūrām. Tikmēr "Dolores" galvenā redaktore, pulcējot sava žurnāla lapās teju visus vadošos zīmolus, uzskata, ka jāstudē nevis tendences, bet gan sevi pašu.

MODĒ – mati, kas ir veseli un sakopti. Toņa izvēle atkarīga tikai no jūsu vēlmēm un stilista redzējuma. Ja jums ir palaimējies satikt meistaru, ko bez pārdomām var saukt par „savējo”, uzticiet sava tēla metamorfozes viņam!

Wella Professionals AW 2017

 

Šobrīd uzsvars tiek likts uz ikdienišķām frizūrām. Īso matu griezumu cienītājiem iesaku pievērst uzmanību Vidal Sassoon stila frizūrām. Ar tā vieglu roku 50. gados modē ienāca Sesons un Bobs, kas aktualitāti nav zaudējuši līdz pat šodienai. Šo matu griezumu izveidei nav nepieciešami veidojošie un nostiprinošie līdzekļi, un tie vienmēr izskatās sakopti un moderni. "Izmazgā un dodies tālāk" (Wash and go)  - šī formula zināma ikvienam.

Kontūrēšana - pašizpausmes līdzeklis nr 1. Pirmais šo tendenci uzķēris zīmols Wella Professionals. Tā ir krāsas, faktūras un matu griezuma kombinācija. Jo nevar jau viennozīmīgi pateikt, kurš no toņiem jums būs vispiemērotākais - siltais vai aukstais. Faktūru, krāsu, ēnu sajaukums ļaus akcentēt dotības un noslēpt trūkumus. Un ar šo metožu arsenālu  jābūt apveltītam katram mūsdienīgam profesionālim.

Iedvesmas avoti - dabiska greznība un skaistums, kuru sasniegšanai nav nepieciešams veltīt daudz laika. Negudrojiet riteni no jauna, jo idejas virmo tepat gaisā.

Wella Professionals AW 2017

Ir jauki, ka industrija nolēmusi pievērsties arī gados vecākām sievietēm, attiecīgi, arī pelēko toņu spektram. Vēl pirms pāris gadiem ieraudzīt vecāka gadagājuma dāmu uz žurnāla vāka vai mēles bijis nereāli ... Tai pat laikā maksātspējīgās klientes ir tieši dāmas pēc 40. Tagad pelēkie mati tiek celti «aktualitāšu» rangā. Tomēr sirmums kā tāds nav nemaz tik estētisks. Visa pamatā ir sakoptība.

Wella Professionals AW 2017

 

Nebaidieties pārsteigt! Ja šoks neizraisa riebumu un esiet gatavi pievērst apkārtējo uzmanību - dariet to!

MANS PERSONĪGAIS matu kopšanas produktu tops:

1. WELLA PROFESSIONALS matu krāsa. Varu atļauties krāsot matus ar jebkāda zīmola krāsu, eksperimentēt un izmēģināt katrreiz ko jaunu. Izvēle par labu šim zīmolam ir skaidra -  man imponē kvalitāte, un ir lieliski, ka ar mani vienisprātis ir arī matu meistars, pie kura dodos frizēties.

2. Ikdienā izvēlos matu kosmētiku no System Professional. Šis zīmols ir izstrādājis ekskluzīvu mapping-diagnostiku, lai atklātu jūsu matu enerģijas kodu - vienu no miljons iespējamām variācijām. Jums ir iespēja to iziet tiešsaistē express režīmā, atbildot vien uz dažiem jautājumiem. Šāda pieeja ļauj klientam piemeklēt tieši sev piemērotāko produktu.

3. Ja stresa dēļ matiem nepieciešama steidzama atjaunošana, vienmēr gādāju, lai manā arsenālā ir produkti no Nioxin. Zīmola klāstā ir līdzekļi pret matu trauslumu, izkrišanu, plānumu.

PAMATPROBLĒMA, ar ko saskaras daudzi, ir pieradums, kā rezultātā ilgstošas lietošanas dēļ produkti savu nosprausto uzdevumu vairs tik efektīvi nepilda. Tādēļ kosmētika ir jāmaina. Pirmkārt, vadoties pēc matu stāvokļa, otrkārt – pēc sezonalitātes. Vasarā tā ir SPF aizsardzība. Ziemā - līdzekļi, kas ļaus tikt galā ar sausu kondicionētu gaisu, pavasarī – vitamīnu kompleksi.

Laminēšana, ķīmiskie ilgviļņi, matu pieaudzēšana – šodien ikviens apzinās, ka minētās procedūras mata struktūrai ir agresīvas. Tomēr, ja esat iecerējuši matus taisnot vai pieaudzēt – jūs to paveiksiet šā vai tā. Tik gādājiet par pienācīgu kopšanu. Galu galā, no tā, cik ātri jūs spēsiet matus atjaunot, ir atkarīgs jūsu izskats un iespēja saukties par sakoptu sievieti.

komentāri